kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARTEPE

Mayıs 31, 2018

kocaeli Ot Biçme, İzmit Ot Biçme Bahçe Bakımı

KOCAELİ OT BİÇME, İZMİT OT BİÇME BAHÇE BAKIMI | Otlar Karmaşık Ve Kirli Bir Görünüm Oluşturuyor. Açık alanlarda düzenli bakım yapılamadığında yabani otlar etrafı ..

Devamı

Temmuz 24, 2017

Kartepe Yerinde Halı Yıkama Şirketi

Kartepe Yerinde Halı Yıkama Şirketi Halılar yumuşacık dokularıyla çocuklarımızın üzerinde rahatça koşup oynayacağı ve yuvarlanacağı bir ortam yaratmakla birlikte dekorasyon olarak da evimize ..

Devamı

Temmuz 24, 2017

Kartepe Yerinde Halı Yıkama

Kartepe Yerinde Halı Yıkama Halı yıkama işi eskiden sokak aralarında hanımların eski yöntemlerle yaptıkları ve halıyı ortaya sererek üzerine su döküp sabunlama işleminden ibaretti. Halı ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Yatak Yıkama

KARTEPE YATAK YIKAMA Kartepe Yatak Yıkama | sunmuş olduğu yatak yıkama hizmeti ile, insanların bu alanda olmazsa olmazı olmuş kurumsal bir kuruluş olarak profesyonel yatak yıkama hizmeti sunmaktadır. İnsan, ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Cami Temizliği

Kartepe Cami Temizliği KARTEPE CAMİ TEMİZLİĞİ hizmetleri bakımından değerlendirme yapmamız gerekirse, bu noktada temizlik sektöründe hizmet veren firmamız önemli çalışmaların altına ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Koltuk YIkama Firması

Kartepe Koltuk Yıkama Firması Koltuklar evimizde devamlı üzerinde vakit geçirdiğimiz yerlerdir. Bu nedenle otururken üzerine döktüğümüz şeyleri temizlesek bile zamanla bunların ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Koltuk Yıkama Fiyatları

Kartepe Koltuk Yıkama Fiyatları Kartepe Koltuk Yıkama Fiyatları | Koltuk seçerken mutlaka kumaşına da çok dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü çok nazik kumaşlı koltuklar ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Koltuk Temizliği

Kartepe Koltuk Temizliği  | | KARTEPE KOLTUK TEMİZLİĞİ işlemi başta olmak üzere birçok koltuk temizliği işlemi noktasında önemli çalışma ve gelişmelere ev sahibi yapmaktadır. ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Koltuk Temizleme

Kartepe Koltuk Temizleme | | KARTEPE KOLTUK TEMİZLEME işlemi önem verilen ve son dönemlerde önemli oranda gelişim gösteren bir temizlik yöntemidir. Bu anlamda Kartepe başta olmak ..

Devamı

Temmuz 23, 2017

Kartepe Koltuk YIkama

Kartepe Koltuk Yıkama  KARTEPE KOLTUK YIKAMA temizlik hizmeti kapsamında önde gelen ilçeler arasında yer almaktadır. Yapılan çalışmalara ev sahibi yapmasıyla, koltuk temizliği başta ..

Devamı