kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KöRFEZ İNşAAT SONU TEMİZLİğİ

  • Körfez İnşaat Sonu Temizliği

Ülkemizin gelişen ve sürekli büyüyen şehirlerinden Körfez İnşaat Sonu Temizliği işlerine çok ihtiyaç duyuyor. Her geçen gün yapılan konut ve işyerleri inşaatları yeni bir iş kolunu zorunlu hale getirdi.

İnşaat Sonu Temizliği Nedir?

En basit haliyle inşaat ve tadilat bittikten sonra yapılan temizliğe denir. Bu temizlik için daha farklı bir uzmanlık gerekir. Çünkü temizlenecek yüzeyler sadece toz ve kir içermez. Tüm inşaatın ya da tadilatın tüm artıkları bu inşaat içinde bulunur. Bu yüzden temizlemesi daha zordur. Örneğin evinizde parkeye dökülen bir lekeyi silmek kadar kolay olmaz. Ayrıca inşaat ya da tadilat sonunda ev ya da iş yeri hemen kullanılmak istenecek. Dolayısıyla bu temizliğin çabuk bitmesi gerekiyor. Hem hızlı hem de kaliteli ve derinlemesine temizlik ise haliyle çok zor ve ayrı bir uzmanlık ister.

İnşaat Sonu Temizliği Nasıl Olmalıdır?

İnşaat sonunda yapılan temizlik son derece kaliteli olmalıdır. Kimse parkesinde ya da duvarında boya, çizik gibi lekeler istemez. Zaten inşaat sonrası temizliğin amacı da budur. Pencere kenarı ya da camlardaki boyaları ya da sağa sola saçılmış sıvaları, alçı parçalarını temizlemektir. Hatta kapı pervazları gibi alanlarda hem doğru kimyasalları kullanarak temizlik yapmak hem de orijinal renklerini korumak en az temizliğin kendisi kadar önemlidir. İnşaat ya da tadilat sonrasında evde biriken moloz parçalarının da evden atılması gerekir. Bazı durumlarda bu parçaların lavabolara kaçıp mutfak ya da banyo gibi lavaboları tıkadığı görülür. İnşaat temizliği yaparken tüm bu ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Körfez İnşaat Sonu Temizliği özellikle de bu yüzden önemlidir. Çünkü tüm iş yerlerinde çalışmak ya da konutlarda kalmak hem ailelerin hem de işletmelerin dikkat etmek zorunda oldukları temel ihtiyaçlar arasında yer alır.

Tüm bu özellikleri size Turkuaz Temizlik olarak sunuyoruz. Şehirleri ve yılları aşan tecrübemiz ve kalitemizle sizlere ihtiyacınızdan fazlasınız sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde yapılacak temizlik hakkında bilgi verildiğinizde sizden uygun tarih ve zamanda randevu veriyoruz. Daha sonra gelen uzman ekip size kullanılacak malzemeleri sunuyor. Siz de dilerseniz organik temizlik ürünlerini tercih edebiliyorsunuz. Körfez İnşaat Sonu Temizliği işinde aradığı hizmete kavuştu.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246