kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ OT BİçME, İZMİT OT BİçME BAHçE BAKıMı

  • kocaeli Ot Biçme, İzmit Ot Biçme Bahçe Bakımı

KOCAELİ OT BİÇME, İZMİT OT BİÇME BAHÇE BAKIMI | Otlar Karmaşık Ve Kirli Bir Görünüm Oluşturuyor. Açık alanlarda düzenli bakım yapılamadığında yabani otlar etrafı sararak kötü bir görünüm oluşturur. Bahar ayının başlaması ile birlikte kontrolsüz bir şekilde büyüyen bitkiler etrafta kötü ve düzensiz bir görünüm oluştururlar. Bu görünüşün düzenlenmesi için otların biçilmesi gerekir. Park ve bahçelerde daha çok karşılaşılan bu durum titizlikle düzenlediğimiz, otlarını biçerek daha şık bir görünüm oluşturduğumuz mekanlar arasında yer alır.

Otlar Biçilmez İse Ne Olur?

Otların yağmurların etkisi olmasa bile hızlıca büyüme özellikleri vardır. Otların içerisinde her türlü zararlı hayvan bulunabilir ve kabarık görünüm bu canlıları saklayabilir. Özellikle çocukların olduğu alanlarda oluşan bu geniş otluk görünümü oyun oynamak için ideal bir mekan olarak görülebilir. Bu tür kazaların oluşmaması için önlem almak gerekir. Bu ihtimallerin arasında cam kesikleri ya da farklı atıklar olabilir ve çocuklara ya da büyüklere düşme ya da yürüme esnasında zarar verme ihtimali yüksektir. Bu sebeple otların biçilmesi çok önemlidir. Otların zamanında biçilmemesi sonucunda çok fazla büyüyen otlar çirkin görünümün yanında kalın gövdelere sahip olarak inatçı hale gelebilir. Bu durumlarda Gebze ya da çevrelerinden bizi arayan müşterilerimizin talep ettiği bölgelerde otları biçerek güzel bir ortam oluştururuz.

KOCAELİ OT BİÇME, İZMİT OT BİÇME BAHÇE BAKIMI

Çok büyük yerleşim mekanlarında bütün alanların çim ekilmediği noktalarda bu sorunlar sıkça görülür. Düzenli olarak bu otları biçmek bu tür mekanların görünümü açısından çok önemlidir. Fiyat olarak oldukça uygun ücretler ile ot biçme faaliyetlerini gerçekleştirerek daha temiz bir görünüm oluştururuz. Ücretler otların biçileceği alanlara göre belirlendiği için daha küçük ortamlar için daha küçük ücretler ile temizleme yapmak mümkündür. Gölcük gibi görünüm açısından önemli olan bölgelerde sık sık yaptığımız ot biçme işlemlerinden memnun olan kullanıcılarımıza otların büyüme süreçlerinin ardından tekrar tekrar hizmet vererek daha ferah mekanlar sunuyoruz.

Koruyucu Ekipmanlarımız ile İş Güvenliğine Fazlaca Önem Veriyoruz.

Ot biçme işlemlerini Kartepe gibi değişik mekanlarda da yapıyoruz. Bu işlemleri yaparken son sistem ot biçme makineleri kullanıyoruz. Çim biçme makinelerinden farklı olarak otların içerisinde yer alabilecek taş, metal ya da cam gibi farklı cisimlere karşı önlem amaçlı başımıza bir koruyucu ve gözlük takıyoruz. Ot biçme makinesinin keskin ve hızlı dönen ucu sayesinden cama ya da taşa çarptığında oluşacak olan sıçramalardan bu şekilde korunmamız mümkündür. Bu açıdan bakıldığında bu işin aslında ne kadar önemli olduğu daha rahat görülebilir. Güvenlik önlemlerini almadan yapılan bu işler farklı kazalara neden olabilir. Bu nedenle bu işlerin ehilleri tarafından yapılması hayati önem taşımaktadır. Eski usul orak ile bu otları biçmek çok uzun zaman gerektirir ve yine deneyimsiz kişiler tarafından yapılması halinde başka kişilere ya da orağı kullanan kişiye ciddi zarar verme ihtimali kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

Uygun Makineler İle En İyi Sonucu Vermek İçin Çalışıyoruz.

Son sistem olan makinelerimiz ile bütün otları istenilen ölçüde biçerek hızlı bir şekilde süreci tamamlıyoruz. Çim biçme faaliyetlerinde de yer alarak arzu edenler için iki hizmeti de aynı anda verebiliyoruz. Sadece rahatsız edilen otların değil ticari amaçla ekilmiş olan otların biçilmesi konusunda da tarım ile ilgilenen kişilere destek oluyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek geniş çalışma alanımız içerisinden size uygun çözüm önerilerimiz ile hızlı ve etkili çözümlerimiz müşterilerimizin de hoşuna gitmektedir. Çok uzun zamandır kullanılmayan evlerin bahçeleri de bu şekilde ot ile kaplanarak biçilmesi gerekebilir. İletişim kurulması halinde sözleşilen saatler arasında hızlı ve etkili bir şekilde iş teslimi yapıyoruz.

Kalabalık ve karışık otlu ortamları temiz ve düz mekanlar haline getirmek yeni nesil makineler ile çok kısa zamanda sunabildiğimiz büyük bir hizmettir. Otların biçileceği alanlar dümdüz alanlar olmayabilir. Engebeli arazilerde de düz mekanlarda olduğu gibi tertemiz mekanlar sunuyoruz. Ayrıca ağaçlıklı ya da duvarların, sık olduğu mekanlarda da aynı titizlik ile sağlıklı bir hizmet veriyoruz. Ağaçlara zarar vermeden dikkatli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile bu görevlerin en iyi şekilde üstesinden gelerek kısa bir zaman aralığında istenen sonuçları işverene sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 İş Yaptığımız Bütün Alanlarda En İyi Olma Gayretindeyiz.

Kocaeli temizlik şirketleri olarak hem temizlik alanında hem de çim biçme ve ot biçme gibi alanlarda da geniş bir hizmet yelpazesi içerisinde bütün alanlar için detaylı araştırmalar yaparak en iyi olan hizmeti müşterilerimize vermekten mutluluk duyuyoruz. Aldığımız memnuniyet geri bildirimlerinin titiz ve özverili çalışmamızda büyük etkisi vardır. Sadece ticari amaçlı olmayan daha nezih ortamlar sunan birer yardımcı olduğumuzun bilincinde olarak her geçen gün kendimizi daha da ileriye taşıyacak çözümleri araştırarak bulunduğumuz sağlam ve güçlü yeri daha da sağlamlaştırma peşindeyiz. Müşterilerimizin en iyisi hak ettiğini bilerek, doğaya duyarlı çalışanlarımızı deneyimleri ile olduğu kadar verilen küçük hatırlatma eğitimleri ile sürekli aynı bilinç ile çalışmalarını sağlıyoruz.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246