kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ KOLTUK YıKAMA, İZMİT KOLTUK YıKAMA ŞİRKETİ

  • Kocaeli Koltuk Yıkama, İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

Kocaeli Koltuk Yıkama, İzmit Koltuk Yıkama Şirketi | Ne Kadar Korunursa Korunsun Koltuklar Kirleniyor Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz koltuklar çok fazla kazaya maruz kalır. Dökülen çaylar, yemek artıkları gibi koltukta atıştırılan her türlü yiyecek ve içecekten bir parça nasiplenen koltuklar eğer koyu renkte iseler belli bir süre bu lekelerini gizleyebilirler. Koltukların üzerinde bulunan kılıfın temizlenmesi yeterli bir temizlik değildir. Belki görünüm olarak temiz görünebilirler ancak içerisinde bakterilerin üremesine elverişli bir ortam vardır ve bu ortam yok edilmeden yüzeysel temizlikle işe yaramaz.

Özellikle çocuklu olan evlerde bu kazalar iki üç katına çıkabilir. Hatta yüzeysel lekeleri çıkartamayan koltuk sahipleri üzerine bir kılıf alarak kamufle etme yoluna da gidebilirler. Kılıf ücretlerinden bile uygun bir fiyata koltukları yıkayıp derinlemesine temizlenmelerini sağlıyoruz. Böylece ev sahiplerinin koltuklarını saklamasına gerek kalmıyor. Yeni gibi koltuklarını rahatlıkla kullanmaya devam eden müşterilerimiz tıpkı halı yıkatma gibi koltuk yıkamayı da favorileri arasına ekleyerek, ihtiyaç hissettiklerinde bize ulaşarak bu hizmeti aynı kalitede tekrar tekrar alabilirler.

Koltuk Yıkatmaktan Korkanları da Memnun Ediyoruz

Koltuk yıkamaya karşı bir ön yargısı olanların bir defa yıkama yapıldıktan sonra bu duruma daha ılımlı hatta daha hevesli baktıklarını görüyoruz. Halı yıkamanın yaygınlaştığı günümüzde koltuk yıkamada hızla yaygınlaşan bir ihtiyaç haline geldi. Müşterilerimiz lekeli koltuklarını ilk günkü temizliği ile kullanmak istediklerinde bize ulaşarak yıkama yapılacak koltukların takım sayısını ve adres ile saat konusunda da bir anlaşma sağlandıktan sonra müşterilerimizi bekletmeden olmamız gerektiği zaman itibariyle olmamız gerektiği yerde olarak tüm koltukların aynı hassasiyet ile yıkanmasını sağlarız.

Kocaeli Koltuk Yıkama, İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

Özellikle yaz aylarında sık sık koltuk yıkama faaliyetleri ile müşterilerimize daha hijyenik oturma alanları sunuyoruz. Koltukların rengarenk olması sebebi ile yıkama esnasında koltuğu görünümünü bozacak, rengini solduracak ya da temizleyicinin tıpkı bir çamaşır suyu gibi yüzeylerde kalması gibi korkuların yersiz olduğunu göstermek için küçük bir test temizlemesi yaparız. Genelde koltuk ve halı yüzeyleri dayanıklı malzemelerden yapılır ve temizleyicilerin de kaliteli olması halinde hemen solma ya da yıpranma yapmaz ancak biz her ihtimale karşı bir keşif yaptıktan sonra temizlemeye başlarız.

Derince ve çevresinde de bu hizmeti vermemiz sebebi ile her geçen gün büyüyen müşteri kitlemiz bu şekilde temkinli olmamız sebebi ile tekrar tekrar ürünlerinin yıkanması için bizimle iletişime geçmektedir. İşlem sırasında son sistem yıkama makinemiz ile derinlemesine bir temizlik sağlarız. Şeffaf su haznesinin renginden koltukların ne kadar kirli olduğunu ne kadar toz ve kir çıktığını müşterilerimizin görmesi mümkündür. Açılan yatak haline gelen koltukların açılarak yan yüzeylerinin dahil temizlenmesini sağlıyoruz.

Makinelerimizde vakum ile suyu çekme özelliği olduğu için temizlik malzemelerimiz ile ıslattığımız yüzeylerden suya yapışmış olan kirlerle birlikte tozları da çekerek suyun içerisine hapsederiz. Parlak ve mis gibi kokan koltuklarını yaz aylarında üç dört saat sonra kullanabilir müşterilerimiz. Kullandığımız organik temizleyicilerin hafif ve temiz kokusu günlerce evde hissedilebilir.

Oldukça Hijyenik Makineler Kullanıyoruz

Koltuk yıkama esnasında farklı kullanıcıların koltuklarındaki kirlerin kendi ürünlerine taşınacağını düşünen kişilerin bu tedirginliğinin yersiz olduğunu işlemler sırasında gösteriyoruz. Kullandığımız başlıkların işleme başlamadan önce temiz olduğundan emin olarak işe başlıyoruz. Kirli suyun makinenin kirli su bölmesine girdiği anda tekrar kullanılması mümkün değil. Bu sebeple leke ya da kirlerin taşınması mümkün değildir.

Müşterilerimiz bu işlemleri yaptırmaktan korkma nedeni çok yüksek fiyatlar istenileceği düşüncesi olabilmektedir. Bu düşüncenin de yersiz olduğunu göstermek için müşterilerimizin bizi arayarak fiyat almalarını rica ederek bu düşüncelerini de tam tersine çevirmeyi başardığımız için mutluyuz. Darıca ve çevrelerinde de bu hizmetleri titizlikle vererek pırıl pırıl mekanlar olmalarını sağlamak ve müşterilerin mutluluğuna ortak olmak en büyük azim kaynaklarımız arasında yer alıyor.

Yaz Kış Koltuk Yıkanabilir

Çayırova ve çevrelerinde yatak ve koltuk yıkama hizmetlerini de aynı anda verebiliyoruz. Yaz aylarında ya da kış aylarında yaptığımız bu yıkama işlemlerinde ıslak bir yüzey değil nemli bir yüzey bırakıyoruz. Ve içerisinin ısısı eğer kış aylarında da kurumaya elverişli ise yıkama yazın da kışın da yapılabilir. Koltukların ya da yatakların yıkandıktan sonra kuruması için zaman vermelerini istememizin nedeni nemli olan mekanlara yapışacak olan yeni kirler ya da tozlar yeni bir işlem gerektirebilir. Ayrıca nemli bir yüzeye oturmak ilk etapta rahatsızlık hissi yaratmasa da kıyafetlerin ıslanmasına yol açabilir ki müşterilerimizi bu küçük noktalarda da uyararak içlerine sinen bir hizmet veriyoruz.

Yıkama İşlemi Çok Uzun Sürmüyor

Başiskele ve civarında da koltuk yıkatmak isteyen müşterilerimizin bu işlemin bir takım için yaklaşık olarak bir saat kadar sürdüğünü bilmelerini isteriz. Eğer farklı bir koltuk takımı ya da yatak varsa makul ölçüde süre uzayabilir ancak koltuk yıkamanın çok uzun süren bir işlem olmadığını da belirtmekte fayda vardır. Bir saatlik yıkama süresinin ardından üç ya da dört saatlik kuruma süresi de dahil dört ya da beş saat gibi bir sürede bu süreç bitecektir. Yaz aylarının en sıcak olduğu zamanları tercih edilirse bu süre yarı yarıya düşecektir.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246