kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ İNşAAT TADİLAT SONRASı TEMİZLİK

  • Kocaeli İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik 

Kocaeli İnşaat Tadilat Sonrası Temizlik | | Eğer yeni bir ev yaptırdınız ya da evinize tadilat yaptırdınız da temizliği ihtiyacı varsa bu çok zor bir iştir. Harç kalıntıları, duvarların kazıntıları, boya ve badana kalıntıları, zemin döşenirken bırakılan artıklar, yeni pencerelerin etiketleri, fayansların üzerinin temizlenmesi gibi birçok zor işle uğraşmanız gerekir. Ancak bu çok zor bir iştir. Kişilerin tek başın yapabileceği bir iş değildir. Ayrıca bu ağır kalıntıların temizleme usulü vardır. bu konuda bilgi sahibi olunmadan sürekli boşuna kürek çekilmiş olunur. Örneği en zoru pencerelerin etiketini çıkarmaktır. Günlerce uğraşabilirsiniz. Ama bir temizlik personeli bunu kolayca nasıl ve hangi deterjanla çıkarılacağını bilir. Bu nedenle hem aldığı işi kısa sürede teslim eder.  Hem de bunu yaparken bilinçsiz biri kadar yıpranmaz. Harç artıklarını temizlemek de çok zordur. Yere yapışıp kalan ve tabakalaşan harç kalıntılarını herkes temizleyemez. Temizlik firmasından gelen uzman ekip ise bu işi kolayca başarır. Çünkü tecrübe ve bilgisi vardır. Boya kalıntılarını çıkarmak da özen ister. Bunun için de hangi temizlik ürününü kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Tadilat Sonrası Temizlik

Kocaeli İnşaat tadilat sonrası temizlik işlerinizi muhakkak temizlik şirketine yaptırmalısınız. Kendiniz deneyerek günlerce içinden çıkamazsınız. Bunun nedeni bu kalıntıların zor olmasıdır. Ayrıca çok ağır ve tabakalaşmışlardır. Etrafta ağır harç ve tuğla artıkları, tesisat malzemelerinin kalıntıları gibi birçok malzeme artığı bulunur. Öncelikle bunların yüzeyde olanları toplanmalı ve süpürülmelidir. Kalan sert tabakaları çıkarmak için uygun yöntem bilinmelidir. Bunu temizlik firması çalışanları çok iyi bilir. Sert tabakalar çıkarılınca camların etiketleri çıkarılmaya çalışılmalıdır. Bunları kolay çıkarmaya yarayan deterjanlar vardır. Bunlar temin edilmelidir. Yoksa günlerce uğraşsanız da bir sonuç elde edemeyebilirsiniz. Kocaeli İnşaat tadilat sonrası temizlik işleri zor ve yorucudur. Bu nedenle bu işi ehline bırakmanız size daha yararlı olacaktır.

Tadilat Sırasında Nelere Dikkat Etmeli

Tadilat sırasında daha az sorun çıkması için bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Eğer boya badana işi varsa yerlere gazete serilmelidir. Böylece boya işleminden sonra uzun süre bu boya kalıntılarıyla uğraşmamış olacaksınız. Kocaeli İnşaat tadilat sonrası temizlik kolay geçmesi için önlem alınmalıdır.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246