kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ HALı YıKAMA ŞİRKETİ

  • Kocaeli Halı Yıkama Şirketi

Kocaeli Halı Yıkama Şirketi

Kocaeli Halı Yıkama Şirketi | |Önceleri halı yıkama işi özellikle de bayanların en zorlandıkları temizlik olarak görülmekteydi. Çünkü mahallelerde geniş ve suyun bulunduğu alanlarda genellikle de Arap sabunu kullanarak halılar yıkanırdı. Halıların yıkanma işi ise göründüğünden çok zor olduğu da görülürdü. Çünkü halının tozunun ve kirinin havlarından çıkması için sert fırçalarla sabun da kullanılarak fırçalanırdı. Kocaeli Halı Yıkama Şirketi bu işlem en az iki veya üç kere sürer ve halının mikroplardan arınması sağlanmaya çalışılırdı. Halının yıkama işi bittiğinde ise duvarlara sarkıtılarak kuruması beklenirdi. Bunun yanında halıların ıslak olması nedeniyle duvarlardaki mikropların ve bakterilerin halılara bulaşması da kaçınılmaz olurdu. Halıyı temizleyeceğim derken, bu halıların iyice kirlenmesi de çabası olurdu.

Kocaeli Halı Yıkama Şirketi

Ancak son yıllarda bir sürü Kocaeli halı yıkama şirketi hanımların bu dertlerinden kurtulmasını sağlamak amacıyla her tarafa yayıldı. En küçük yerleşim birimlerinde bile artık halı yıkama şirketleri kurulmaya başlandı. Bu sayede artık sokak aralarında veya geniş teraslarda elde yıkanan halılar artık Kocaeli halı yıkama şirketi tarafından yıkanmaya başlandı.

Halı yıkama firmaları size nasıl ulaşır?

Size çok yakın olan ve posta kutularınıza kartlarını veya reklam afişlerini bırakan bu şirketler, sizin kendilerine ulaşabilmeniz için adreslerini ve telefon numaralarını bırakmaya başladılar. Bu telefonlarla ulaşacağınız halı yıkama şirketleri hemen evinize kadar gelerek, rulo haline getirdiğiniz halılarınızı almakta ve yıkama işlemi yapıldıktan sonra yine hijyenik bir ortamda ambalaj işlemleri yapılarak size teslim edilmektedir.

Ancak Kocaeli halı yıkama şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken hususların da unutulmaması gerekir. Çünkü kendilerini halı yıkama şirketi olarak tanıtan dolandırıcılar, halılarınızı ve hatta halı yıkama ücretini de alarak ortadan kaybolabilmektedirler. Bunun yanında araba yıkama yerleri de ek iş olarak halı yıkama işi yapmakta, ancak sizin evde yıkadığınız şekilde halılarınızı yıkamaktadır. Bunun sonucunda da halılarınızın ömrü kısalmakta, hatta bu yıkamalar sonucunda renklerinde solma bile olmaktadır. Böylece halılarınızı değiştirmeniz gerekebilmekte ve masrafa girmeniz kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle halı yıkatmak istediğinde, yıkatacağınız firmayı çok iyi etüt edip iyice araştırdıktan sonra halılarınızı bu firmaya teslim etmeniz önerilir. Böylece halılarınız tertemiz olduğu gibi, siz de bu temizlik nedeniyle huzur bulursunuz.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246