kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KOCAELİ APARTMAN TEMİZLİğİ

  • Kocaeli Apartman Temizliği

KOCAELİ APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartmanlar, büyük şehirlerde yaşayan insanların kendilerini ait hissettikleri önemli parçalardandır. Apartmanınızın temiz kalması günlük hayatınıza pozitif değer katacaktır. Turkuaz Temizlik olarak biz, Kocaeli apartman temizliği işini, deneyimli ekibimiz sayesinde layıkıyla yerine getirmeyi vaat ediyoruz.

Apartman Temizliği İşlemi

Gün içerisinde sürekli kullanılmakta olan apartman içi merdiven basamakları, merdiven korkulukları, koridorlar, asansör kabini ve kapıları, kir tutmaya oldukça müsait konumdadır. Bu noktaların tertemiz tutulması, sizin sağlığınız açısından şansa bırakmamayı gerektiren, çok hassas bir konudur.  Dolayısıyla temizlik işini yapması gereken ekibin, bu alanda profesyonel hale gelmiş olması önemlidir. Kocaeli gibi dinamik bir şehirde ise durum, üzerine daha büyük bir önemle eğilmeyi gerektirir. Kocaeli apartman temizliğiişinde uzman kadromuz ve uygun ödeme seçenekleriyle en iyi hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimiz için neredeyse ilk günkü kadar temiz ve hijyenik bir apartman garanti etmekteyiz. Ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu ise, aslında altından kalkılması gayet zor olan apartman temizliği ile nasıl hakkıyla başa çıktığımızın bir göstergesidir.

Apartman Temizliği Ekibimiz

  • Temizlik, bizim için bir tutkudur. Bu nedenle apartman temizliği yapacak olan ekibin oluşumunda titizlikle davranılmıştır. Bu iş için eğitim almış personellerimizden kuruludur.
  • Ekibimiz temizlik işinde hıza oldukça önem vermektedir. Kaliteli bir temizliğin yanı sıra zamanı da verimli kullanmaktadır.
  • Tüm kadromuz apartman temizliği işini yerine getirirken, aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği kanunu ile de güvence altındadır.
  • Ekibimiz, teknolojinin son ürünleriyle donatılmıştır. Bu işte yıllardır tecrübeli olmak da bizi bir adım önde tutmaktadır.
  • Hijyene azami özen gösteren ekibimiz, kirliliğin önüne olabildiğince sağlıklı biçimde geçmeyi hedeflemektedir.
  • Çocuklar, mikroplardan hastalık kapmaya oldukça meyillidirler. Ekibimiz bunun bilincinde olarak apartman temizliğinde antibakteriyel temizlik maddeleri kullanmaktadır. Bu sayede çocukların apartmandaki merdiven korkuluklarından ya da herhangi bir bölümünden hastalık kapmalarının da önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Tüm bu özelliklere sahip olan ekibimizle Kocaeli apartman temizliği işini özenle yerine getirme garantisi sunmaktayız. Güler yüzlü personelimizle size hizmet etmek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kocaeli Apartman Temizliği

Apartman temizliği özellikle kalabalık apartmanlarda sorun teşkil edebilir. Apartman sakinleri bu durumdan rahatsız olabilir. Her ay yaşanan temizlik sorunlarından sıkılmış olabilirsiniz. Kocaeli apartman temizliği işi hafife alınmamalıdır. Çünkü apartmanın bütün kiri ve tozu merdivenler yoluyla sizin üzerinizden evinize girecektir. Bu durumda birçok hastalık için de etken hâline gelecektir. Sağlık ve hoş bir görüntü açısından Kocaeli apartman temizliği i önemlidir.

Apartman her gün onlarca kişiyi ağırlıyor. Dışarıdan gelen kir ve çamur merdivenlere doluşuyor. Bu durumda fazla beklemeden ve toz dağılmadan merdivenlerin ve apartmanın temizlenmesi gerekir. Apartmanların temizliği konusunda apartman sakinleri uzlaşmakta sorun yaşayabiliyor. Bu konularda profesyonel temizlik şirketi hakkında anlaşmaları apartman sakinlerinin lehine olur. Çünkü her ay ve her zor durumda kalındığında yeni bir çözüm üretmek kişileri yıpratabilir. Ayrıca temizlik hafife alınacak bir iş değildir. Temizlik şirketimizin yetkin elemanları temizliğin nasıl yapılacağını ve mikrobun nasıl kırılacağını çok iyi bilir. Temizlenen yerler dezenfekte edilir.

Apartman Nasıl Temizlenir?

Kocaeli apartman temizliği apartman temizliğinde temizliğe nerden başlayacağınız ve nerden devam edeceğiniz önemlidir. Bir apartmana girildiğinde önce duvarlar ve duvarlardaki böcek ve örümcek kalıntıları temizlenir. Böylece yere düşen parçalarla birlikte merdiven temizlenir. Bu işlem sayesinde merdivenleri iki kere temizlemekten kurtulabilirsiniz. Önce merdivenleri temizlemek sonra duvarlara yönelmek duvarın tozunun merdivene dökülmesine sebep olur. Bu nedenle temizlik işi bilinçli olmayı gerektirir. Sıra merdivenlere geldiğinde ise merdivenler bol su ile ve doğru temizlik malzemeleriyle güzelce temizlenir. Sıra tırabzanlara gelir. Tırabzanların tozu iyice alınır. Apartmanda ekstra yerler varsa oraların da temizliği yapılır. Pencere önleri ve camlar temizlenir. Posta kutusu vb. araçlar varsa onların da temizliği özenle yapılır. Hiçbir yer atlanmadan özenle temizlenip teslim edilir.

Bir işi iyi yapmak için o işin metodunu iyi bilmek gerekir. Her işte olduğu gibi temizliğin de uzmanları tarafından yapılması gerekir. Apartmanın içindeki her bölgenin kendine göre temizlik ürünü ve temizlik malzemesi vardır. Bunları iyi bilen temizlik ekibi işini en kısa sürede bitirip teslim edecektir. Kocaeli apartman temizliği i işlerinin özenle teslim edildiğini görebilirsiniz.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246