kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARTEPE İNşAAT SONU TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

  • Kartepe İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri

Kartepe İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri

Kartepe İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri arasından daha kolay seçim yapacak. Kartepe artık adını kış turizmi için ispatladı. Bu yeni özelliği sayesinde hızla büyüyen bu güzel ilçe bazı sorunları da çözmek zorunda kalıyor. Bu sorunlardan birisi inşaat ise diğeri de inşaattan sonraki temizlik oluyor.

İnşaat Sonu Temizlik

Kısaca inşaat ya da tadilattan sonraki derin ve detaylı temizlik diyebiliriz. Ancak normal temizlikten farklı malzemeler kullanılır. İnşaat sonu temizlikteki temel amaç inşaatın ya da tadilatın artan pisliklerini ve kirlerini temizlemektir. Üstelik bunu yaparken sadece temizlik yapılmalı ve başka hiçbir şeye zarar verilmemelidir. Bu ise çok zor bir görev oluyor. Bazen inşaattaki molozların ya da küçük parçaların lavabo veya tuvalet giderine atıldığı da oluyor. Bu ise daha sonra lavaboların ya da boruların tıkanmasına neden oluyor. Ya da alçı, sıva gibi artıkları temizledikten sonra geride iz kalabiliyor. Bu durumda da yeniden bir boya yapmanız gerekebiliyor. Camlardaki ya da peteklerdeki temizliğin dikkatli ve özenli yapılmaması ise yine kalan izlerle çirkin bir görüntü oluşturabilir. Kartepe İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri içinde tüm bu ayrıntılara dikkat eden bir firma nihayet kendini gösterdi.

Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketleri gerek tecrübesiyle gerekse ekipleriyle bu temizlik işini en güzel ve çabuk şekilde bitirmeliler. Ancak hız sorunu aynı zamanda temizliğin kalitesini de düşürebiliyor. Bunu aşmak için ise tecrübe gerekiyor. Hatta eğitim en az tecrübe kadar da önemli bir yere sahip oluyor. Turkuaz Temizlik olarak tecrübemizi eğitimle birleştiriyoruz. Her şeyden önce ekiplerimize her ay düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Başta iş sağlığı ve iş güvenliği olmak üzere şirketimiz bünyesindeki uzmanlarca hizmet içi eğitim verilir. Bu sayede ekiplerimiz sizin ve kendilerinin iş güvenliğini korumuş olurlar. Ki bu Türkiye de çok az firmanın yapabildiği nadir bir hizmettir. Bunun yanında ülkemizde bulunması çok zor olan organik ürün kullanma seçeneğini size sunuyoruz. Ekiplerimiz size geldiklerinde hangi malzemelerin kullanılacağını size sorarlar. Siz dilerseniz organik temizlik ürünlerini dilerseniz kimyasal ürünleri tercih edersiniz. Seçtiğiniz ürün sizin yanınızda açılır ve artan ürün geri alınmaz. Kartepe İnşaat Sonu Temizlik Şirketleri içindeki en iddialı şirket ile hak ettiğiniz temizliğe kavuşacaksınız.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246