kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARAMüRSEL KOLTUK TEMİZLİğİ

  • Karamürsel Koltuk Temizliği

Karamürsel Koltuk Temizliği | | Karamürsel Koltuk Temizliği ile yerinde koltuk yıkama hizmetinin tüketiciler açısından büyük bir etki ve kolaylık sağladığını görmekteyiz. Birçok ev hanımının ve iş hayatına atılan bayanın özellikle eskimiş ve yıpranmış koltuklarını temizlemenin zor olduğunu düşünmesi ile birlikte, direkt olarak eskiyen ya da yıpranan bu koltukları değiştirme yolunu tercih ettikleri gün gibi ortada olan bir durumdur. Fakat artık gelişen teknoloji bu durumun tam karşısında durarak bu gibi durumları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Birçok farklı noktada etkili olan temizlik teknolojisi, bu sayede bu hususta adeta devrim yaptı. Temizlik teknolojisi ile donatılan işletmemiz bünyesinde bulunan profesyonel personelin tecrübesi ile birlikte sizlere koltuk temizliği alanında en iyi hizmeti sunmaya her daim hazır bulunmaktadır.

Koltuk Temizliği Konusunda En Hızlı Çözümler

Karamürsel Koltuk Temizliği mevcut ve potansiyel bütün müşterilerine koltuk temizliği konusunda en hızlı ve pratik çözümleri sunar. Koltuklarınızın yerleşim düzenini bozmadan ve onları yerinden kaldırmadan gerekli olan bütün temizliği sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yapar. Bu temizleme işlemini yapmak için son teknoloji ile donatılmış koltuk temizleme makineleri ve özel kir sökücü temizlik malzemeleri kullanılır. Bu işlemi olabilecek en kısa sürede tamamlayıp zaman yönünden tasarruf yapmayı dahi sağlar. Koltuk temizliği püskürtme, fırçalama ve vakumlama sistemi ile yerine getirilir. Koltukların kumaşlarına uygun kir sökücü temizlik malzemeleri uygulanır ve sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su ise vakumlanarak alınır ve aynı işlem temiz su ile tekrar yapılır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası %70 ile %80 arası bir oranda kurutulmuş olur. Bu sayede koltuklarınız yeni bir görünüme kavuşur ve koltuklarınızın bakteriyel temizliği de yapılmış olur.

Koltuk Temizliği Sonrası Ferah Bir Ortam

Karamürsel Koltuk Temizliği ile tarafınıza sunulmuş olan koltuk temizliği sonrası ev ya da işyerlerinizde kullanmış olduğunuz koltukların kavuşmuş olduğu yeni görünüm ile daha hijyen ve daha ferah bir ortam sizleri bekliyor olacaktır. Bu durumda tek yapmanız gereken koltuklarınıza oturup rahat bir nefes almak olacaktır.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246