kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

KARAMüRSEL İNşAAT SONU TEMİZLİğİ

  • Karamürsel İnşaat Sonu Temizliği

Karamürsel İnşaat Sonu Temizliği

Karamürsel İnşaat Sonu Temizliği işinde yeni bir döneme giriyor. Osmanlı’nın ilk donanmasına ev sahipliği yapan Karamürsel artık daha temiz inşaatlara da sahip olacak. Tarihi ve doğal güzellikleriyle göz dolduran Marmara’nın incilerinden birisi olan Karamürsel her geçen gün daha da büyüyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

İnşaat çok boyutlu bir iştir. En basit haliyle elektrik, su, doğal gaz gibi tesisatların yanında yalıtım, sıva boya veya alçı gibi pek çok iş kolu koordineli bir şekilde çalışır. Tüm bu çalışmalarda iki önemli kural olur. Hız ve sağlamlık… Ne var ki bunlar tam ve kurallar uygun yapılsa bile istenmeyen bir sorun ortaya çıkar. Temizlik… Tüm işler bittiğinde geriye inşaatın içinde ve dışında büyük bir temizlik işi kalır. Üstelik bunlar sadece molozların atılmasından ya da tozların alınmasından ibaret olmayan zorlu ve bir o kadar da yoğun dikkat isteyen işler olur. Bu yüzden de bu işleri alanında uzman ekiplerin yapması gerekir.

İnşaat Sonu Temizliğin Önemi Nedir?

Bir yerdeki lekeyi çıkarır gibi alçı ya da sıva parçalarını çıkarmak istemezsiniz. Çünkü yanlış yaparsanız o artıkların olduğu yere zarar dahi verirsiniz. Hatta bu bölgelerde kalıcı lekeler oluşturabilirsiniz ve bunları kapatmak çok zor olabilir. Bu yüzden bu işi bilen uzman ekiplere bırakmalısınız. Böylece biten inşaatınızın son dokunuşunu da yapmış olursunuz. Karamürsel İnşaat Sonu Temizliği için bu uzman ellere kavuşuyor.

İnşaat ya da tadilat bittikten sonra inşaatın içi kadar dışının da temizliği büyük öneme sahiptir. Çevre düzenlemesi yapılması için sadece molozları taşımak yetmez. İnşaata ait ne varsa toparlanması gerekir. Tüm bu işleri yaparken de kullanılan araçları ve temizlik malzemelerini iyi tanımak ve doğru kullanmak gerekir. İşte bunun için gereken eğitimi ve tecrübeyi kullanan bir temizlik şirketi var. Turkuaz Temizlik olarak tüm bunların sorumluluğunu alıyoruz. Ekiplerimize düzenli olarak iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimi veriyoruz. Böylece ekiplerimiz ve sizin için güvenli bir çalışma ortamı oluşuyor. Ayrıca sizlere dilerseniz organik temizlik ürünleri seçeneği de sunuyoruz. Böylece inşaatınız temiz, içiniz rahat olacak. Karamürsel İnşaat Sonu Temizliği işinde güveneceği bir çözüm ortağına kavuşuyor.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246