kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT YERİNDE HALı YıKAMA ŞİRKETİ

  • İzmit Yerinde Halı Yıkama Şirketi

İzmit Yerinde Halı Yıkama Şirketi

İzmit Yerinde Halı Yıkama Şirketi Turkuaz Temizlik olarak halıfleks ve duvardan duvara halılarınızın temizlik ve hijyeni konusunda en profesyonel hizmeti sunmanın gururunu yıllardır taşıyoruz.

Halılar, ev ve işyerlerimizin ayrılmaz bir parçası olmakla birlikte temizliği konusunda da büyük dikkat gerektirdikleri bir gerçektir. Tüm gün üzerinde dolaşılan, toz ve kirlerin yuvası haline gelen halıların büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle alerjik hastalıklara sahip kişiler için halı temizliği önemini bir kat daha arttırmaktadır. Halı tüyleri içerisine yerleşen toz, bakteri ve maytların temizlenebilmesi için profesyonel bir temizlik hizmeti zorunludur. Duvardan duvara halıların temizliğinde ise farklı uygulamalar devreye girmektedir. Duvardan duvara halıları yerlerinden kaldırmak mümkün olmadığından, yerinde halı yıkama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yerinde Halı Yıkama Hakkında Sık Sorulan Sorular

  1. Yerinde halı yıkama sırasında halıların zarar görüp görmeyeceği en sık karşılaşılan sorudur. İzmit Yerinde Halı Yıkama ŞirketiTurkuaz Temizlik ekipleri, halılarınızın zarar görmeden ilk günkü gibi size teslim edilmesi için gereken en özenli çalışmayı sergilemektedirler.
  2. Sık karşılaşılan sorulardan bir diğeri ise; kışın halı yıkama yapılıp yapılmayacağı. Kullanmakta olduğumuz yüksek emiş gücüne sahip halı yıkama makineleri sayesinde yıkanan halının tüm suyu çekildiği için kuruma konusunda asla sorun yaşanmaz. Yani, yaz ya da kış fark etmeksizin halılarınızı dört mevsim güvenle yıkatabilirsiniz.
  3. Yine sık karşılaşılan bir başka soru ise; çok lekeli halıların nasıl temizleneceği hakkında. Yerinde halı yıkama işlemi sırasında halılardaki zor lekelerin çıkarılması için kullanmakta olduğumuz leke çıkarıcılar profesyonel temizlik malzemeleri olduğundan en zorlu lekelerin bile çıkarılmasında sorun yaşanmamaktadır.
  4. Yerinde yıkanan halıların kuruma süresi de merak edilen konular arasında yer alıyor. Yerinde halı yıkama hassasiyet gerektiren bir işlemdir. Yerinde yıkanan halıların yıkama suyunun güçlü makinelerle çekilmesi sayesinde halıların kuruma süresi oldukça kısaltılmaktadır. Yıkama suyu iyice çekilen halı, hava sirkülâsyonu sağlanan bir ortamda birkaç saat içerisinde kullanılabilir hale gelmektedir.

İzmit Yerinde Halı Yıkama Şirketi Turkuaz Temizlik, günün her saatinde yerinde halı yıkama hizmetleri ile ilgili sorularınıza yanıt vermek ve sizlere eksiksiz halı yıkama hizmeti sunmak üzere hazırdır.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246