kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT KOLTUK YıKAMA ŞİRKETİ

  • İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

İzmit Koltuk Yıkama Şirketi

İzmit Koltuk Yıkama Şirketi olan Turkuaz Temizlik, ev ve iş yeri temizliğinde 10 yılı aşkın deneyimi ile İzmit ve civarındaki ilçelerin önemli bir ihtiyacına cevap vermektedir.

Yaşam alanlarınızda güvenle kullanmak istediğiniz koltuklarınızın temiz ve hijyenik olmasını isteyeceğiniz şüphesiz. Sağlık açısından önem taşıyan ve özenle kullandığınız koltuklarınız, profesyonel temizlik hizmetleri için özel olarak üretilmiş yüksek vakumlu, basınçlı yıkama makineleri ve işinde uzman kadromuzun özeni ile temizlenmektedir.

Koltuk temizliğinde gösterilen özenin bir diğer boyutu da yıkanan koltuğun deforme olmamasıdır. Temiz koltuklar kullanmak isteyen herkes, aynı zamanda koltuklarının kısa zamanda deforme olmamasını da ister. İşte bu noktada, Turkuaz Temizlik personelinin uzmanlığı ve kullanılan yıkama makinelerinin amaca uygunluğu devreye girmektedir.

İzmit Koltuk Yıkama Şirketi Turkuaz Temizlik, koltuklarınızda en yüksek seviyede temizlik ve hijyen sağlarken, deforme olmamaları için de büyük hassasiyet göstermektedir. Koltuk temizliğinde kullanılan kir ve leke sökücüler, profesyonel ellerde kullanılmazsa renk değişikliğine, kumaş dokusunun yıpranmasına ve koltukların çok daha kısa ömürlü olmasına neden olabilirler. Bu durumu önlemek için deterjan ve su karşım oranı oldukça önemlidir. Koltuk temizliğinde kullanmakta olduğumuz kir, leke sökücüler ve özel deterjanlarla koltuklarınızda temizlik ve hijyeni garanti ediyorken, ilk günkü yeni görüntüsünü korumayı da görev biliyoruz.

Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

  • Yüksek emiş gücüne sahip makinelerle koltuklarınızı tozlardan arındırıyoruz.
  • Koltuk kumaşına uygun deterjan ve yıkama tipini belirliyoruz.
  • Çok kirli ya da lekeli bölümler var ise leke sökücü kullanarak koltuğa zarar vermeyecek şekilde özenle leke çıkarma işlemi uyguluyoruz.
  • Şampuan ve su karışımını hazırlayarak koltukları hafifçe ıslatıp kirlerin yumuşayıp daha kolay temizlenir hale gelmesini sağlıyoruz.
  • Koltuklarınıza şampuan ve su karışımını profesyonel makinelerimizle püskürtüyor ve aynı zamanda yüksek emiş gücünü kullanarak çektiriyoruz.
  • Çıkmayan leke ya da kir kalıp kalmadığını kontrol ediyor, gerekiyorsa tekrar müdahale ediyoruz.

İzmit Koltuk Yıkama Şirketi Turkuaz Temizlik olarak mis gibi kokan koltuklarınızı temizlik ve hijyeninden emin olarak gönül rahatlığıyla kullanmanız için sizlere gururla teslim ediyoruz.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246