kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT KOLTUK TEMİZLİğİ

  • İzmit Koltuk Temizliği

İzmit Koltuk Temizliği | | İzmit Koltuk Temizliği konusunda artık endişe etmeyecek. Özellikle küçük çocuk olan evlerde koltukların temiz kalması çok zor olabiliyor. Öyle olmasa bile halılar gibi koltukların da yılda bir kere temizlenmesi gerekiyor. Ancak bu iş halılar kadar kolay olmayabiliyor.

Koltuk Temizliği Yapan Firmalar

Koltuk temizliği gibi belli bir alanda özelleşen temizlik işini uzman bir ekibe yaptırmanız daha doğru olur. Çünkü gözle görünmeyen bazı küçük mikroorganizmalar zamanla buralara yerleşebilir. Bu yüzden özellikle halılar gibi koltuklarınızı da yılda en az bir defa yıkamanız gerek. Turkuaz Temizlik olarak İzmit Koltuk Temizliği işinde iddialıyız.

İlk olarak size çok seveceğiniz bir özellik sunuyoruz. Türkiye’de çok nadir olan organik temizlik malzemelerini ya da normal temizlik malzemelerini sunuyoruz. Hangisini isterseniz o malzemelerle temizlik yapıyoruz. İkinci olarak sektörde belirli bir iddiamız var ve bunu desteklemek için eğitimin gücüne inanıyoruz. İş güvenliği uzmanları başta olmak üzere iş sağlığı ve diğer uzmanlarla ekiplerimize sürekli olarak eğitimler veriyoruz. Böylece onların bilgileri her zaman güncel kalmış oluyor. Bu eğitimler de yine başta iş güvenliği olmak üzere, iş sağlığı, sosyal iletişim becerileri gibi eğitimlerden oluşuyor. Böylece size ve kendilerine daha sağlıklı ve daha güvenilir bir hizmeti güler yüzle sunmuş oluyoruz.

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Önce firmamıza adresinizi ve yıkanacak koltuğun özelliğini belirtiyorsunuz. Sonra bu adrese gelen ekiplerimiz size iki farklı deterjan seçeneği sunuyor. Birisi organik diğeri normal olan iki farklı ürünlerden istediğinizi seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürünleri gözünüzün önünde açıyoruz. Sonra özel vakumlu cihazda şampuan ve suyla bir karışım hazırlıyoruz. Daha sonra koltuk ya da kanepe üzerindeki tozları yüksek emiş gücündeki makine ile temizliyoruz. Eğer varsa çay gibi kötü ve ağır lekeler için özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Daha sonra hazırladığımız karışımı köpük halinde koltuk ya da kanepe üzerine püskürtüp biraz bekletiyoruz. Böylece kirlerin daha da yumuşamasını sağlıyoruz. Daha sonra vakumlu cihazlarla bunu çekiyoruz. Eğer lekeler gitmemişse tüm bu adımları tekrar ediyoruz. Böylece daha temiz koltuklarınız oluyor.İzmit Koltuk Temizliğiiçin artık hak ettiği temizliğe ulaşıyor.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246