kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

İZMİT APARTMAN TEMİZLİğİ

  • İzmit Apartman Temizliği

İzmit Apartman Temizliği

İzmit Apartman Temizliği|Turkuaz Profesyonel Temizlik firmamızın bünyesinde bulunan İzmit Apartman Temizliği için en titiz ve en uygun malzemelerle temizlik hizmeti vermekteyiz.  Firmamız Kocaeli ve Kocaeli’nin İzmit gibi pek çok ilçelerinde, kullanılmaktan dolayı kirlenmiş olan, eşyalarınıza ve yaşam alanlarınıza hijyen sağlar.

Apartman Temizliğinin Önemi

Apartman, birden fazla kata sahip ve katlarında birden fazla dairesi olan binadır. Yani apartman, birçok kişinin ortak yaşam alanıdır. Evimize girmeden önce apartmana adım atarız. Bu yüzden apartmanlar, titizlik ve profesyonellik gerektiren bir temizleme yöntemiyle temizlenmelidir. İnsanlar evlerine girip çıkarken ya da asansöre binerken apartmanda oluşan kirlere ve tozlara maruz kalırlar. Ayrıca Amerika’da bulunan Arizona Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre asansör düğmeleri, tuvaletlerden 40 kat daha fazla mikroorganizma barındırdığı ortaya koyulmuş. Bu yüzden apartman ve asansörlerin hijyenliği, insan sağlığı ile doğru orantılıdır. İzmit Apartman Temizliğini kapsayan Turkuaz Profesyonel temizlik firması,  insan sağlığını düşünerek tüm kir ve tozları yok etmekte öncü bir firmadır. Kir ve tozları yok etmek için içinde kimyasal madde barındıran deterjanlar ile asla temizlik yapmamaktadır. Çünkü kimyasal içeren deterjanlar ile apartmanların temizlenmesi, insanların havayı soluyarak zarar görmelerine sebep olur. Turkuaz Profesyonel Temizlik firması, insan sağlığına gereken önemi vererek organik temizleme ürünlerini kullanmaktadır. Kullanılan organik temizleme ürünleri, dünyaca bilinen markalardandır.

Turkuaz Profesyonel Temizlik Şirketinin Kullandığı Makineler ve Malzemeler

İzmit Apartman Temizliği|Turkuaz Profesyonel Temizleme şirketi, yanızca apartmanların, ofislerin, işyerlerinin ve evlerin temizliği için değil, sık kullanılmasından dolayı temizlenmesi gereken eşyalar için de hizmet vermektedir. Bu yüzden makine ve malzeme türleri de oldukça fazladır. Kullanılan makineler; vakum makinesi, elektrikli süpürge, zemin temizleme makinesi, koltuk yıkama makinesi, koltuk fırçalama makinesi, buhar makinesi, su jeti (su püskürtme makinesi) ve fön makinesidir. Kullanılan malzemeler ise; mikrofiber bezler, pamuklu bezler, ”kullan at” bezleri, bulaşık teli, bulaşık süngeri, vileda ve mutfak kovaları, süpürme fırçası, mop ve peluş çeşitleri ile hijyeni profesyonel olarak sağlamaktadır.

Apartman Temizliği İçin Temizlik Firmasına Nasıl Ulaşılır?

İzmit Apartman Temizliği için Turkuaz Profesyonel Temizlik fiması ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Turkuaz temizlik firmasına ise www.turkuaztemizlik.net internet adresine girerek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246