kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

GöLCüK KOLTUK YıKAMA ŞİRKETİ

  • Gölcük Koltuk Yıkama Şirketi

Gölcük Koltuk Yıkama Şirketi

Turkuaz Temizlik firmamız, Kocaeli ilinde yıkama ve temizleme hizmeti veren bir firmadır. Bu firmada perde yıkama, halı yıkama, koltuk yıkama, ev temizliği ve iş yeri temizliği gibi daha bir çok temizlik hizmeti alabilirsiniz. Özellikle koltuk temizliği en çok tercih edilen temizliklerden biridir. Bazen tüm gününüz bu koltuklarda geçer. Evinize misafir geldiği zaman temiz koltuklarda onları karşılamak istersiniz. Fakat siz ne kadar iyi baksanız da tozdan, kirden, bazen de üzerlerine bir şey dökmekten hatta hiçbir şey olmasa bile koltuklar kirlenir. Bu gibi durumlarda en iyi temizlik için Turkuaz Temizlik firmamıza ulaşabilirsiniz. Kocaeli’nin bir çok ilçesinde hizmet veren firmamız Gölcük’te de hizmet vermektedir. Gölcük koltuk yıkama şirketimize ulaşarak detaylı bilgi ve en iyi hizmetin randevusunu alabilirsiniz.

Gölcük Koltuk Yıkama Hizmeti

Gölcük koltuk yıkama şirketi sayesinde en temiz ve en hijyenik koltuklara sahip olursunuz. Bu hizmet de Turkuaz Temizlik, koltuklarınızı alıp herhangi bir yere götürerek temizlik hizmeti sunmaz. Evinize en iyi personelleri ile gelir ve sizin gözünüzün önünde koltuklarınız temizler.

  • Gölcük koltuk yıkama şirketinden hizmet almak için internet sitemizde bulunan iletişim bölümünden mesaj atarak bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.
  • Bizlere ulaştığınız zaman kaç adet koltuk yıkanacağı ve koltuklarınızın modeli hakkında bilgi verirsiniz. Bu sayede koltuklarınıza en uygun yöntemi seçer ve evinize hazırlıklı olarak geliriz.
  • Koltuğunuzun modeli, mobilyası ya da cinsine uygun ilaç ve kimyasal seçilir ve evinize öyle gelinir. Rezervasyon yaptırdığınız gün personellerimiz evinize gelir ve temiz bir şekilde koltuk yıkama işlemini yaparlar.
  • Öncelikle vakumlu makine ile koltuğunuzun en derininde bulunan kirlilikleri ortaya çıkarırlar ve temizler. Bu yöntem ile sadece dış yüzey değil içinin de tertemiz olması planlanır ve ne kadar kirlilik, mikrop varsa vakumlu makine ile çekilir.
  • Daha sonra son model halı yıkama makinemiz ile halılarınız yıkanır. Köpürtülür, durulanır ve yıkanır. En son da kuruma işlemi yapılır. Bu sayede tertemiz koltuklarınız olur.
Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246