kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

GöLCüK İNşAAT SONU TEMİZLİğİ

  • Gölcük İnşaat Sonu Temizliği

GÖLCÜK İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ

GÖLCÜK İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ | Gölcük İnşaat Sonu Temizliği için doğru adresi biliyor. Daha antik Yunan ve Roma imparatorluğu döneminden beri her zaman cazibe merkezi olan Gölcük, kendi geçmişi nedeniyle inşaat ve sonrasındaki temizliğin ne demek olduğunu biliyor.

İnşaat ve Sonrasındaki Temizlik

Geçmişinde büyük bir deprem acısı yaşayan gölcük inşaat işinin şakaya gelmeyeceğini biliyor. Üstelik sadece inşaatın değil inşaat sonrası temizliğin de ne kadar önemli olduğunun farkına varan körfezin şirin ilçesi, bu işi en doğru adreste yaptırmak istiyor. Ne yazık ki geçmişte büyük acılar yaşadıktan sonra inşaatta kaliteyi ve dayanıklılığı ön plana koyan Gölcük, artık sadece dayanıklılık değil aynı zamanda temizliğe de dikkat ediyor. İyi bir inşaat veya tadilat sonrası her şey bitmiş sayılmaz. İnşaatın kullanıma hazır hale gelmesi için bir de çok güzel ve derinlemesine temizlik yapmak gerekir.

GÖLCÜK İNŞAAT SONU TEMİZLİĞİ

Bu temizlik işinde asıl amaç inşaat ya da tadilat sırasında ortaya çıkan boya, harç, sıva ya da alçı artıkları gibi istenmeyen kalıntıları temizlemektir. Ancak bunu sıradan bir temizlik maddesiyle değil özel yöntemlerle yapmak gerekir. Ayrıca temizlenen yerin etrafına zarar verilmemeli ve temizli yaptıktan sonra da iz bırakılmaması gerekir. Temizlik içinde bazen molozların ya da beton parçalarının lavabo ya da tuvalet giderlerine kaçtığı olur. Bu ilerde tesisatta tıkanma sorunlarına yol açar. Bu yüzden özellikle temizliğin dikkatli yapılması gerekir. Bunların hepsini aynı anda yapacak ekip çok az bulunur. Gölcük İnşaat Sonu Temizliği için tüm bu kuralları zaten biliyor.

Kaliteli Temizlik

İnşaatın ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu aynı zamanda ne kadar temiz olduğuyla da ilgilidir. Öyle ki inşaat sonrası temizlik yapan özel ekiplere sahip temizlik şirketleri hızla artıyor. Üstelik büyük çapta bir projenin temizliği ise düşünüldüğünden daha kritik öneme sahip oluyor. Örneğin büyük bir plaza inşaatında camlardan merdiven korkuluklarına kadar her bir köşe, tozdan ve diğer kirlerden arındırılmalıdır. Çünkü bu yerler aynı zamanda müşterilerin işletme sahibinden önce karşılaşacağı alanlar ve ilk etkiyi bırakmakta önemli payları oluyor. Gölcük İnşaat Sonu Temizliği işini artık kime emanet edeceğini iyi biliyor.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246