kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

DERİNCE YERİNDE HALı YıKAMA

  • Derince Yerinde Halı Yıkama

Derince Yerinde Halı Yıkama

Günlük yaşantımızın önemli bir parçası olan halıların temizlik ve hijyeni sağlık koşulları açısından oldukça büyük öneme sahiptir. Derince Yerinde Halı Yıkama şirketleri arasında hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Turkuaz Temizlik, halılarınızın temizlik ve hijyeni için en güvenilir hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Gerek evlerde, gerekse işyerlerinde kullanılan halıfleks ve duvardan duvara halılar temizlik konusunda belki de en zor olanlardır. Yerinden kaldırmak söz konusu olmadığından yerinde halı yıkama işlemi uygulanması gereken bu tip halıların temizliğinde uzman bir firmadan hizmet alınması en güvenilir yöntem olacaktır.

Yerinde Halı Yıkama Sistemi Nedir?

Sabit durumda olan halıfleks ve duvardan duvara halıların yerinde yıkanması deneyim, beceri, profesyonel bir ekip ve yüksek vakum gücüne sahip makinelerin kullanımını gerekli kılan ve hassasiyet gerektiren bir temizlik hizmetidir.

Derince Yerinde Halı Yıkama firmalarının yerinde halı yıkama hizmeti verirken uyguladıkları farklı yöntemlerle karşılaşılabilmektedir.

Yerinde halı yıkama işleminde, en etkili yöntem köpüklü ve sulu yıkama sistemidir. Halıfleks ve duvardan duvara halıların yerinden kaldırılmadan anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması memnuniyet garantisini de beraberinde getiren bir uygulamadır.

Tabi yerinde halı yıkama işlemi sırasında kullanılacak temizlik malzemelerinin kalitesi ve güvenirliği kadar yıkama suyunun geri çekilmesinde kullanılan halı yıkama makinesinin emiş gücü de önem taşımaktadır. Yıkama sonrası suyun yüksek emiş gücüne sahip sanayi tipi halı yıkama makineleri ile çekilmesi sayesinde halıların ıslak kalması önlenmiş olacaktır. Yüksek emiş gücüne sahip makinelerle suyu iyice çekilen halıların tamamen kuruması ise sadece birkaç saat sürmektedir.

Derince Yerinde Halı Yıkama şirketleri arasında güvenilir hizmetin adresi olan Turkuaz Temizlik olarak aramanız ve yerinde halı yıkama işlemi için uygun olduğunuz gün ve saati bildirmeniz halinde, uzman ekiplerimiz gerekli donanımlar ile birlikte gelecek ve halılarınızı eşsiz bir temizliğe kavuşturacaklardır.

Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyimimize, sahip olduğumuz son teknoloji halı yıkama makineleri ve müşteri memnuniyeti konusundaki sarsılmaz inancımızı ekleyerek Derince Yerinde Halı Yıkama hizmetinde ayrıcalıklı yerimizi korumaktayız.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246