kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

DERİNCE YERİNDE HALı YıKAMA

  • Derince Yerinde Halı Yıkama

Derince Yerinde Halı Yıkama Şirketi

Derince Yerinde Halı Yıkama Şirketi | | Turkuaz Temizlik sektördeki on yılı aşkın deneyimi, uzman kadrosu, son teknolojiye sahip yıkama makineleri ve sunduğu hizmet kalitesi ile yerinde halı yıkama hizmetinde de değerli müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktan gurur duymaktadır.

Halıfleks ve duvardan duvara halıların temizliği göründüğünden daha zor bir işlemdir. Özellikle profesyonel olmayan kişiler ve iyi makinelerle yapılmaması halinde temizlikten çok soruna yol açmaktadır.

Halıfleks ve Duvardan Duvara Halıların Temizliği

Uzmanların önerilerine göre; halıfleks ve duvardan duvara diye tabir edilen sabit halıların kirlilik ve kullanım durumları da göz önünde bulundurularak yılda en az 2 kez yerinde yıkanmaları gerekmektedir.

Halıfleks ve duvardan duvara halıları yerinde silmek ya da sildirmek, var olan kir ve lekelerin halıya daha çok yedirilmesine, derinlerine itilmesine ve sonuç olarak da daha fazla bakteri ve mayt barındırmalarına neden olmaktadır.

Sabit halıların yerinde silinmesi ya da sildirilmesini doğru bir yöntem olmadığı kadar evlerde kullanılan elektrikli süpürgelerle de halılarda derinlemesine bir temizlik beklemek mümkün değildir. Sıradan elektrikli süpürgeler ve silme yöntemi halılarımızın sağlıklı bir temizliğe kavuşması için yeterli olmayacaktır.

Derince Yerinde Halı Yıkama Şirketi Turkuaz Temizliğin sunduğu yerinde halı yıkama hizmeti ile tüm bu sorunlarla uğraşmaksızın temizlik ve hijyenine güvenebileceğiniz halılara sahip olmanız mümkün.

Sabit halılarınızın temizliğinde; ilk olarak yüksek vakum gücüne sahip makinelerimizle halılar, tüyleri arasına yerleşmiş toz ve kirlerden arındırılır. Sonrasında halının tipine uygun temizlik malzemesi seçilir ve suyla karıştırılarak halılarınıza püskürtülüp kirin yumuşaması sağlanır. Çok kirli ya da lekeli bölgeler var ise, leke çıkarıcılarla leke çıkarma işlemi uygulanır. Şampuan ve su karışımı ile halının tamamının yıkanmasından sonra, yıkama suyu yine yüksek emiş gücüne sahip yıkama makineleri ile iyice çekilir. Leke ya da kirli bir bölge kalıp kalmadığının kontrolü yapıldıktan sonra, halılarınız tertemiz ve mis gibi kokarak teslim edilir.

Derince Yerinde Halı Yıkama Şirketi Turkuaz Temizlik tüm temizlik hizmetlerinde olduğu gibi yerinde halı yıkama hizmetinde mutlu müşteri ilkesinden ödün vermeksizin sağlığınız için çaba göstermektedir.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246