kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

DERİNCE KOLTUK YıKAMA FİRMASı

  • Derince Koltuk Yıkama Firması

Derince Koltuk Yıkama Firması

Kişisel imkânlarla yapılan temizliğin, hijyen açısından yetersiz olması gün geçtikçe daha da dikkat çeker hale gelmiştir. Bu durum, Derince Koltuk Yıkama Firması Turkuaz Temizlik gibi alanında uzman firmaların ön plana çıkarak özel ve kamusal alanlarda duyulan ihtiyacı gidermelerine olanak sağlamıştır.

Eskiden annelerin yaptığı koltuk silme işinin meşakkatli olduğu kadar sonuçları açısından da memnuniyet sağlamadığını kabul etmek gerekir. Saatler süren uğraş sonucunda tek elde edilen sadece yüzeysel bir temizlik ve şiddetli bel ağrılarıyken, bugün Derince Koltuk Yıkama Firması gibi profesyonel temizlik şirketlerinin sunduğu hizmet sayesinde bu eziyetten kurtulmak mümkün.

Derince Koltuk Yıkama Makinaları Ne İşe Yarar ?

Klasik yöntemlerle koltukların silinmesi sırasında, koltuk üzerindeki toz vakumlu makinelerle çekilemediği için ıslak bezin koltuğa sürülmesi ile toz katmanı daha da derinlere inmekte ve temizlenmek yerine daha kalıcı hale gelmektedir. Oysa koltuk yıkama öncesinde tozun yüksek emiş gücüne sahip makinelerle çekilmesi sayesinde böyle bir durum ortaya çıkmamakla kalmayıp tozdan arındırılan koltuk derinlemesine temizlenebilmektedir. Bu derinlemesine temizlik sayesinde özellikle tozlu ve nemli ortamları tercih eden mantar, küf gibi bakterilerin yaşamasına imkân kalmamaktadır.

Diğer bir konu da eski usul temizlikte, kullanılabilecek deterjanlar ancak marketlerde bulunabilen evsel kullanıma uygun kimyasallar olduğu halde, profesyonel temizlik ekipmanları ile yapılan temizlikte, dezenfekte etme özelliği olan yüksek temizleme gücüne sahip özel deterjanlar, şampuanlar kullanılmaktadır. Bu sayede, uzman kişilerce yapılan koltuk yıkama işi hem daha derinlemesine bir temizlik sağlamakta hem de kullanılan malzemeler açısından hijyen konusunda da daha güvenilir olmaktadır.

Profesyonel koltuk yıkamada, koltuk yüzeyine püskürtülen deterjanlı su, yüksek emiş gücüne sahip makinelerle makinenin kirli su haznesine çekilmekte ve böylece kısa sürede kuruması sağlanmaktadır. Klasik yöntemlerle silinen koltuklarda ise böyle bir imkân söz konusu olmadığı gibi koltuklar uzun süre ıslak kalmakta ve bu da küf ve bakterilerin yaşamasına uygun ortama neden olmaktadır.

Derince Koltuk Yıkama Firması Turkuaz Temizlik, son teknoloji ürünü koltuk yıkama ekipmanları, dezenfektan özellikli özel deterjanları ve uzman personeli ile koltuklarınızın ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olması için çalışmaktadır.

Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246