kocaeli temizlik
KOCAELİ TURKUAZ TEMİZLİK

BAşİSKELE YERİNDE HALı YıKAMA ŞİRKETİ

  • Başiskele Yerinde Halı Yıkama Şirketi

Başiskele Yerinde Halı Yıkama Şirketi

Turkuaz Temizlik, Kocaeli ilinde evlerinizde en iyi temizliği ve yıkama hizmetini sunan şirkettir. Kocaeli’nin ilçelerinden biri olan Başiskele gibi bir çok ilçede bu halı yıkama hizmetini vermektedir. Halılar, evlerimizde en önemli aksesuarlardan biridir. Özellikle kış aylarında evleri sıcak tutmak ve üşütmemek için çok gereklidir. Fakat sürekli üzerine bastığımız bu halılar kirlenmektedir. Özellikle de çocuklu evlerde halı kirliliği çok fazla olur. Bahar temizliği gibi temizliklerde halılar yıkanır ve kışa hazırlanır. Evde kendi başınıza halı yıkamanız zor olur. Marketlerde bulduğunuz kimyasallar halılarınızı tam olarak temizlemez. Siz tam temizlendi sansanız bile halılarınızın diplerinde pislikler ve kirlilikler bulunur. Başiskele yerinde halı yıkama şirketi bu halılarınızı evinize gelerek son model makineler ile yerinde yıkar ve tertemiz yapar.

Başiskele Halı yıkama

Başiskele yerinde halı yıkama şirketimiz, halılarınızı alıp götürüp başka yerde yıkamaz. Alanında uzman ve titiz personelleri evinize gelir ve halılarınızı sizin gözünüzün önünde yıkarlar. Siz de tertemiz halılar istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

  • Başiskele yerinde halı yıkama şirketimiz evinizde bulunan bütün halıları yıkar. Bunun için siz randevu alırken kaç adet halının yıkanacağını söylemelisiniz.
  • Ayrıca her halıya aynı sistem uygulamazlar. Turkuaz temizlik halılarınızın cinsine ve modeline uygun olarak seçeceği makine ve kimyasallar ile yerinde yıkama hizmeti alır. Sizden aldığı bilgiler ile halınıza en doğru yıkama hizmetini seçer.
  • Randevu aldığınız ve gelmemizi istediğiniz gün personellerimiz evinize gelir ve hiç vakit kaybetmeden halılarınızı yıkarlar. Sırasıyla bütün halılarınızı uygun yöntem ve deterjan ile yerinde yıkarlar, halıları durularlar ve kullanılır hale getirmek için halılarınızı en son adımda kuruturlar.
  • Halılarınızı yıkamak için en kaliteli ve de en hijyenik temizlik ürünü kullanılır. Evinizde halılarınızın güzelliği kadar hijyeni de önemlidir. Sürekli üzerine bastığınız, yattığınız çocuğunuzun oyunlar oynadığı ve üzerinde yuvarlandığı bu halıların oldukça hijyenik olması gerekir. Turkuaz temizlik derinlemesine halı temizliği yaparak en ince noktasına kadar halınızı tertemiz yapar. Bu sayede ilk günkü kadar güzel halılara sahip olursunuz.
Turkuaz Kocaeli Temizlik

TURKUAZ TEMİZLİK

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Hemen Bizi Arayın 0544 861 6246